İcotek'ten Yeni Kablo Giriş Plakası KEL-DPZ-CLICK

1.5.2022 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, İcoTek, İcotek'ten Yeni Kablo Giriş Plakası KEL-DPZ-CLICK

Çift montaj seçeneği ile KEL-DPZ-CLICK

Yeni KEL-DPZ-CLICK ile tek bir delikten 78'e kadar kablo geçebilir. Yeni kablo giriş plakası iki farklı montaj seçeneğine sahiptir!

KEL-DPZ-CLICK, M25, M32, M40, M50 ve M63 standart metrik kesimler için uygundur. Seçilen versiyona bağlı olarak, tek bir oyuktan 78 adede kadar kablo yönlendirilebilir ve böylece yerden son derece tasarruflu ve kompakt bir kablo geçişi sunar. Kurulum türü kullanıcıya bırakılmıştır ve kurulum işlemi sırasında duruma göre uyarlanabilir. Mevcut montaj seçenekleri, ya bir kontra somunla (duvar kalınlığı 11 mm'ye kadar) sabitleyerek ya da oturtarak (duvar kalınlığı 1 - 2,5 mm) olabilir.

Kompakt, düz ve hibrit KEL-DPZ-CLICK ürünleri ile kontrol panosu muhafazalarındaki, sistemlerdeki ve makinelerdeki kablolar konnektörsüz olarak yönlendirilebilir ve IP68'e kadar sızdırmaz hale getirilebilir. Ayrıca, CLICK sistemleri arkadan kablo girişine karşı koymaya gerek kalmadan önden kurulabilir (tıklayarak kurulum). Kurulum türü, gerekli IP koruma sınıfına göre kullanıcılar tarafından belirlenebilir. Yeni CLICK sistemi ile herhangi bir zamanda güçlendirme veya servis çalışmaları kolayca yapılabilir.

Kurulum türüne bağlı olarak KEL-DPZ-CLICK, IP65, IP66 ve IP68, RINA, HL3, ECOLAB ve daha pek çok sertifikalı koruma sınıfına sahiptir.