Living Now İle Yazın Enerjik ve Pozitif Ruhunu Yaşam Alanlarınıza Taşıyın

20.8.2021 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Bticino, Living Now, Living Now İle Yazın Enerjik ve Pozitif Ruhunu Yaşam Alanlarınıza Taşıyın

Yaz aylarının en sıcak olduğu bu dönemde evinizin dekorasyonunu küçük değişiklerle daha canlı ve özgün hale getirin. BTicino, Living Now zarafet ve teknolojinin bir arada yer aldığı yeni serisinde özgün malzeme seçenekleri ve mükemmel düzlemsellikte olan yenilikçi tasarımı ile hem yaşam hem de çalışma alanlarınızın dekorasyonunda fark yaratıyor.

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi çözümleriyle elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan İtalyan BTicino, yeni serisi Living Now, yenilikçi sade tasarımı, malzeme ve renk alternatifleriyle bu yaz hayalinizdeki evi, konutu ya da çalışma alanınızı canlı ve pozitif renkleriyle gerçeğe dönüştürüyor. 

BTicino Living Now Serisi yaşam alanlarında tarzını göstermek isteyenlere benzersiz modern çözümler sunuyor. Farklı dokulardaki on altı renk ve polimer plastik, metal, ahşap olmak üzere üç farklı materyal seçenekleri ile mekanların karakteriyle mükemmel bir bütünlük sağlıyor. Sade çizgisi ve köşeli formuyla İtalyan tasarımını yaşam alanlarına taşıyan Bticino Living Now, esnek ve yüzer çerçeve tasarımı ile duvar yüzeyine mükemmel bir şekilde tutunarak duvarlarınızda zarif ve estetik bir görünüm isteyenlerin tercihi oluyor.

Bticino Living Now, fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle var olduğu mekanı daha da güzelleştiriyor. İstenen tüm form ve tuş kombinasyonlarının serbestliği ile oluşturulabilen BTicino Living Now serisi ile evinizde rahatlıkla akıllı bir sistem kurabilirsiniz. Geleneksel sistemler ile entegre edilebilen ve kendi aralarında kolaylıkla haberleşebilen, istenildiği zaman bir ağ geçidi yardımı ile evinizde yer alan kablosuz ağ sistemine bağlanarak uzaktan kontrole de izin veren akıllı cihazlar ile evinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Modern mimari ve çağdaş yaşamın en iyi yansıması Living Now, tüm zevklere hitap eden renk, malzeme, doku ve şekilleri bir araya getirerek kolay kullanımıyla evlerde zarif kombinasyonlar oluşturuyor.