Sonbaharda Dekorasyona Metalik Dokunuşlar Evin Enerjisini Parlak Işıltılarla Yükseltin

4.9.2020 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Günsan, Sonbaharda Dekorasyona Metalik Dokunuşlar Evin Enerjisini Parlak Işıltılarla Yükseltin

Eylül ayıyla birlikte sonbahara merhaba deme zamanı geliyor. Doğa ile birlikte renkler değişiyor, ruh halimiz değişiyor. Bu süreçte yaşam alanlarımızda küçük metalik dokunuşlara ve parlak tonlara yer açmak iyi hissettiriyor. Yaşam alanları için dekoratif çözümler üreten Günsan’ın Visage serisinde yer alan Ambiance Metalik Bej Anahtar mat-parlak tonuyla evinize canlılık katarken, şık tasarımıyla da evinizin havasını değiştirecek.

Sonbaharın habercisi eylül, evlere dönüşün ve dekorasyonu yeni mevsime hazırlamanın da tam zamanı... Doğanın renklerinden ve parlak tonlarından ilhamla tasarlanan Günsan Visage Ambiance serisi anahtarlar, şık görünümü ve göz alıcı tonlarıyla dekorasyona yeni bir enerji katıyor.

Günsan Ambiance serisi Metalik Bej Anahtar gerek doğal parlaklığı gerekse şık ve modern tasarımı ile küçük dokunuşlarla evin ışığını değiştirmek isteyenlerin beklentilerini karşılayacak.