Elektronik Cihazları Şarj Etmenin Konforlu Haliyle Tanışın

6.9.2021 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Günsan, Elektronik Cihazları Şarj Etmenin Konforlu Haliyle Tanışın

Anahtar ve priz sektörünün öncü firmalarından Günsan, estetiği ve konforu ön plana alan tasarım odaklı Eqona Pratik serisinde Telefon Tutucu’lu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi ile elektronik eşyalarınızı tek bir cihazla şarj etmenize imkan tanıyor. Evleri daha fonksiyonel ve keyifli hale getirirken kaliteli işçiliği ve dayanıklı iç aksamları ile uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlıyor.

Tüm dünyanın zorlu pandemi sürecinden geçmesinin ardından evler hayatımızın merkezine yerleşti.  Yalnızca televizyon izlenen akşamlarda oturduğumuz koltuklar ve boş kalan çalışma masaları günün başrolünü aldı. En ihtiyacımız olduğu anda şarjı biten elektronik aletler,  çağımızın en büyük dertlerinden biri. Günsan alternatif ve stil sahibi bir çözüm geliştirerek bu soruna Eqona Pratik Telefon Tutucu’lu 2 Çıkışlı USB Şarj Priziyle çözüm oluyor. Fonksiyonel olduğu kadar yaratıcı, pratik ve işlevsel priz ile konforunuzu arttırıyor.

Temponuzu kesintisiz bir şekilde sürdürün

Evlerimizi şekillendiren ve iç tasarım trendleriyle ilklere imza atan Günsan, günlük hızınızı kesintisiz sürdürebileceğiniz Telefon Tutucu’lu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizinde yer alan detaylarla hayatınızı kolaylaştırıyor. Beyaz, krem ve metalik renkleriyle ev stilinize uyum sağlayan şarj prizi, telefonun yer ile temasını önleyen tutucuyla da evinizin ve sizin güvende olmanızı sağlıyor. Aynı anda iki cihazın şarj edilebilmesine olanak tanıyan prizin iki farklı çıkışı bulunuyor.