Yazlık Evlerde Doğanın İzlerini Hissedin

30.7.2021 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Günsan Elektrik, Yazlık Evlerde Doğanın İzlerini Hissedin

Balkon kapılarının açık kaldığı, beyazın doğayla anlaşarak hakimiyetini ilan ettiği dekorasyon detayları, ahşabın ön plana çıkan tavrı ile yazlık evler yaz aylarının vazgeçilmezi. 2020'de en çok doğayla iç içe olmaya özlem duyduk. Hayatımızı sığdırdığımız yaşam alanlarını tasarlarken artık her şeyin doğal ve konforlu olmasını istiyoruz. Doğal ve sıcak atmosferin trend olmasıyla birlikte iç mekanlara ekleyeceğiniz ahşap desenli aksesuarlar, yapacağınız küçük değişiklikler enerjinizi yükseltecek. Doğaya dönüşün bir temsili olarak  Visage Amazon serisinde yer alan Akçaağaç desenli ürünleri tasarlayan Günsan Elektrik, anahtar ve prizleriyle  doğayı evine taşımak isteyenlere ilham veriyor.

Yaşam alanlarımızda yapacağımız ufak değişiklikler yaz enerjisini hayatımızın merkezine almamıza yardımcı olacak. Bu değişiklerdeki küçük detaylar da daha keyifli ortamlar elde edilmesini sağlıyor. Dekorasyonun bir parçası olan anahtar ve prizler doğadan esintiler taşıyan tasarımlarıyla değişime katkı sağlayacak.

Doğaya ait anahtar çeşitleri

Değişen ihtiyaçlar ve trendler doğrultusunda anahtar ve prizler geliştiren Günsan Elektrik, Visage Amazon serisiyle geleneksel anahtar ve prizlere farklı bir soluk getiriyor.  Visage Amazon serisinde yer alan Akçaağaç desenli ürün serisi de yazlık evlere doğayı taşıyor. Seride; Ceviz, Kiraz, Meşe olmak üzere doğaya ait farklı desenlerde anahtar ve priz çeşitleri yer alıyor.