Multitek Kartlı Ve Şifreli Girişi Cihazı

3.12.2020 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Multitek, Multitek Kartlı Ve Şifreli Girişi Cihazı

Multitek sektörümüze yeni bir ürün daha kazandırdı. Kontrollü giriş yapılmasının tercih edildiği her mekâna takılabilen cihaz hem manyetik kartla hem de şifre girilerek çalışması ile iki farklı ürünü bir arada toplamış olan özelliği ile öne çıkıyor.

Ürünün sağlam alüminyum döküm gövdesi ve iç yapısı yağmura, toza her türlü hava şartlarına ve darbeye dayanıklı olup, IP67 koruma sınıfında üretimi yapılmaktadır.

Cihazın çalışma voltajı 12V DC olup 0°- 50° arasındaki sıcaklık aralığında çalışabilmektedir.
125x80x23mm boyutlarında estetik bir görünüme sahip olup ağırlığı 400 gramdır.

Cihaz,125khz frekansında üretilen tüm RF kartları ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Cihazda 6000 adet farklı RF kartın tanımlanabileceği çok yüksek bir hafıza kapasitesi yaratılmıştır ve böylelikle 6000 farklı kullanıcıya hitap etmektedir.

Cihazın üzerinde bulunan 4x3 standart tuş takımı ile kullanıcıların tanımlayacağı şifre ile (6 haneye kadar) giriş yapılabilmektedir. Erişim şifresi veya kartı olmayan ziyaretçilerin güvenliğe veya görevli kişiye ulaşması için ayrıca bir zil butonu da bulunmaktadır.

Cihazı ayrıştıran bir özellikte Kapı açık kalır veya kapatılmaz ise sesli uyarı verebilecek elektronik siren sesine sahip olmasıdır. Cihazda ayrıca kapı otomatiğini çektirmek için olan rölenin süresi kullanıcı talebine göre ayarlanabilmektedir. Manyetik kartlar tek tek tanımlanabildiği gibi cihazla verilen ve her cihaz için ayrı üretilmiş Ana (Master) Kart ile tüm kartlar kolayca tanıtılabilmektedir. Üzerinde bulunan RGB (3 Renkli) LED sayesinde yapılan işlemler hakkında görsel olarak da bilgi vermekle kalmayıp bunu sesli bildirim ile desteklemektedir (Kısıtlı kişiler için sesli ve görsel uyarı). Temel fonksiyonlar olarak program şifresini değiştirme, yönetici şifresi oluşturma, tüm kartları silme, eklenen kartı silme gibi özellikleri de bulunmaktadır.

Bu kadar özelliği bir arada taşıyan kartlı ve şifreli giriş cihazı ŞİFREMATİK 6000’in fiyatı ise sadece bu özelliklerden birini sağlayan cihazlardan da uygundur. ŞİFREMATİK 6000 ürünümüzü tüm bayilerimizde inceleyebilir ve sorularınız için whatsapp destek hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.