Yüksek Performans, Enerji Verimliliği ve Dayanıklılık: ACK LED UFO Yüksek Tavan Armatürü

4.1.2024 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Ack Lighting, Ack, Ack Led Ufo

Yüksek tavanlı ticari ve endüstriyel alanlar için uygun olan UFO LED yüksek tavan armatürleri, 5 veya 6 metre ve üzeri tavan yüksekliğine sahip alanlar için idealdir. Depo, atölye, endüstriyel tesis, spor salonu, garaj gibi birçok alanda kullanılabilecek geniş bir uygulama yelpazesi sunarlar.

Bu tür yüksek tavan armatürü seçerken dikkate almanız gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Örneğin, armatür, yüksek alanlarda optimum aydınlatma sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır. Ayrıca, uzun ömürlü olması ve bakım gerektirmemesi de önemlidir. Sunduğumuz LED UFO yüksek tavan armatürleri bu gereksinimlere uygun olarak dayanıklı, enerji tasarruflu ve yüksek tavanlı depo veya tesislerin aydınlatma ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

ACK’nın yeni nesil LED UFO Yüksek Tavan Armatürü, aydınlatma ihtiyaçlarınıza mükemmel çözüm sunmak üzere tasarlanmış yenilikçi bir üründür. Yüksek tavanlı alanların verimli bir şekilde aydınlatılmasını sağlayarak, göz alıcı performansıyla öne çıkar. Alüminyum gövde tasarımı ve bir noktadan montaj kolaylığı sağlayan yapısı ve aynı zamanda yüksek lümen, güç seçeneği ile endüstriyel alanlarda yüksek verimli aydınlatma sağlamaktadır. Paslanmaz çelik askı aparatı ile darbe ve ani ısı değişikliklerine dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya sayesinde gövdenin korozyona karşı dayanıklılığı arttırılmıştır.

ACK LED UFO Yüksek Tavan Armatürü, endüstriyel tesislerden spor salonlarına, depolardan alışveriş merkezlerine kadar geniş bir yelpazedeki mekanlarda mükemmel aydınlatma sağlar. Hem iç hem de dış mekanlarda güvenilir, parlak ve enerji verimli aydınlatma için tercih edebileceğiniz bir çözümdür.

ACK LED UFO Yüksek Tavan Armatürlerinin Teknik Özellikleri şu şekildedir.

6500K Işık Rengi

100W - 10,000 lümen

150W - 15,000 lümen

200W - 20,000 lümen

Bu armatür, çevre dostu bir yaklaşımı benimseyerek enerji tasarrufu sağlar. Düşük enerji tüketimiyle öne çıkan LED teknolojisi, bakım gerektirmemesi nedeniyle işletme maliyetlerini azaltırken uzun ömürlü yapısıyla da sürdürülebilir bir çözüm sunar. Böylece hem çevreye duyarlı bir yaklaşım hem de uzun vadeli tasarruf imkânı sağlar.