Schneider Electric, Deneyimi ve Kalitesini Dış Mekan Aydınlatma Pazarına da Taşıyor

25.2.2021 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Schneider Electric, Schneider Electric, Deneyimi ve Kalitesini Dış Mekan Aydınlatma Pazarına da Taşıyor

Schneider Electric, yeni Led Projektör serisiyle dış mekan aydınlatmada da yenilikçi çözümlerini pazara sunmaya başladı.

•Çeşitli güç seçenekleriyle geniş bir seri olan Mureva Led Projektörler, farklı dış mekan aydınlatma uygulamalarında kullanılabiliyor.

•Özgün tasarımıyla, montaj kolaylığı ve estetik bir görünüm sunuyor.

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, 20W-300W güç aralığındaki Mureva Led Projektör serisini lanse etti. Hareket sensörlü modellere de sahip olan Mureva Led Projektör serisi, hem enerji verimliliğine hem de davetsiz misafirleri tespit etmeye yardımcı oluyor.

Geniş ürün gamı sayesinde; 20W’dan 100W’a kadar olan modeller daha çok konut ve ticari bina uygulamaları için elverişli iken, 150W-200W-300W modeller ise daha parlak bir aydınlatma isteyen endüstriyel tesis gibi uygulamalarda kullanılabiliyor. Ayrıca stil sahibi ince tasarımıyla, her ortama kolayca uyum sağlayan Mureva Led Projektörler, braket konumu sayesinde oldukça kolay montajlanabiliyor. Montajı doğru şekilde yapıldığı takdirde ise, IP65 koruma sınıfı sayesinde sert ortam koşullarına karşı dayanıklılığı ve 50.000 saat led ömrüyle zamana meydan okuyor.

Mureva Led Projektörlerin kullanıcılarına sunduğu başlıca avantajlar ise şöyle:

•Enerji verimliliği ve güçlü aydınlatma: 100lm/W Led teknolojisi sayesinde enerji verimli bir çözümle aydınlık bir ortam sağlar.

•İklim koşullarına dayanıklılık: -30 / +45°C derece arasındaki çalışma sıcaklığıyla, dört mevsim boyunca iklim koşullarına dayanıklı bir şekilde çalışır.

•İhtiyaca yönelik çözüm: Bütün modellerdeki 80’lik renk işleme endeksi (CRI) ve 4000Kelvin ile 6500Kelvin renk sıcaklıklarındaki seçenekleriyle, uygulamanın ihtiyacına yönelik doğru çözümü sağlamış olur.

Schneider Electric garantisi: 3 yıl garanti süresi ile kullanıcılara sunulur.

•Emniyet: Hareket sensörlü modelleri, davetsiz misafirleri açığa çıkararak güvenlik kameralarının daha net bir görüntü elde etmesini sağlar.