Hager Karavan ve Yatları da Aydınlatıyor

4.12.2022 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Hager Teknoloji, Hager Karavan ve Yatları da Aydınlatıyor

Geniş ürün yelpazesi ve tasarımlarıyla birçok son kullanıcıya hitap eden Hager, sadece binalar için değil karavan ve yatlar için de çözümler sunuyor. Kavisli yüzeyi ve avantajlı boyutu sayesinde her ortama uyum sağlamasıyla öne çıkan Berker Integro ile mükemmel tasarım, işlevsellik, konfor ve teknolojiyi bir arada sunuyor.

Hepimizin bildiği gibi son yıllarda pandemiden dolayı birçok kişi insanlardan uzak, daha izole yaşam tarzlarına yöneliyor. Bu yönelim karavan ve yat sektöründe de gözle görülür artışa neden oluyor. Pandemiden önce sadece emekliler, serbest çalışanlar ve doğa tutkunlarının tercih ettiği karavan ve yatlar, günümüzde sadece yetişkinlerin değil, gençlerin de ilgisini çekiyor. Tüm bu değişim de küçük boyutlu yaşam alanlarına uygun tasarım ürün ve çözüm ihtiyacını artırıyor. Karavan ve yatları aydınlatan Hager’in yeni nesil ürünü Berker Integro, farklı tasarım seçenekleri, modüler minimal ve kavisli yapısıyla karavan ile yatların küçük boyutlu alanlarına entegre olup kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Minimal Yapısı İle Oldukça Az Yer Kaplıyor

Modern tasarım çeşitliliğiyle yeni nesil ihtiyaçlara çözüm sunan Berker Integro, küçük yapısı sayesinde birçok sisteme kolayca entegre ediliyor. Diğer anahtar serilerden farklı olarak 59,5 milimetre boyutunun verdiği avantaj ile küçük alanlara harika bir uyum sağlayarak her yüzeye kolayca uyumlanıyor, minimal yapısıyla oldukça az yer kaplıyor. Mobilya, tekne ve laboratuvar gibi özel kullanım alanlarında Avrupa’da ilk akla gelen tasarımlardan olmasıyla , 2’li ya da 3’lü çerçeve kombinasyonlarıyla her mekanın dekorasyonunu tamamlıyor.