Baharda da Moda Günsan Eqona

10.5.2021 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Günsan Elektrik, Baharda da Moda Günsan Eqona, Günsan Eqona Color

Doğanın kendi içinde başlattığı değişim rüzgarı evlerde de esiyor, estikçe baharın enerjisi yaşam alanlarına taşınıyor. Baharın tazeleyen ve yenileyen atmosferini yaşam alanlarında hissetmek isteyenler için küçük detaylar, büyük farklar yaratıyor. 13 farklı renk seçeneğine ev sahipliği yapan Günsan Eqona Color serisi, anahtar ve prizlere şıklık kazandırırken, doğanın en özel tonlarını evlerde misafir ediyor.

Ev dekorasyonu söz konusu olduğunda küçük görünen detaylar, ev stilinin genel bütünlüğü için büyük anlamlar taşıyor. Baharın tüm dinamizmiyle evreni aydınlattığı bu dönemde yenilikçi ve ilham veren teknolojisiyle yaşam alanlarını aydınlatan ve elektrik ekipmanları ile fark yaratan Günsan, bahar dekorasyonuna renk katmak için Eqona Color serisini öneriyor.

Her odada moda uygun renkler Eqona Color serisinde

Elektrik priz ve anahtarlarında kullanılan renk, desen ve tasarım anlayışı, bahar coşkusunu her yerde hissetmek isteyenler için ideal bir alan sunuyor. Özellikle de her odada, moda ve modaya uygun renkleri tercih etmekse dekorasyonda büyük özgürlük sağlıyor.

Kırmızı, turuncu, fıstık yeşili, mor, mavi, turkuaz, pembe, sarı, gri, kese kağıdı, şampanya, vişne ve siyah olmak üzere 13 farklı renk seçeneği sunan Günsan Eqona Color serisi, sade ya da cesur tüm ev stilleriyle görsel bir uyum yakalıyor. Yeşilin tonlarından güneşle ışıldayan gökyüzünün mavisine kadar birçok rengi barındıran seri, renklerin enerjisinden gelen pozitif etkiyi, evlere yansıtmayı başarıyor.