DANPI Fiber Hızında Üretim ve Tedariklerine Devam Ediyor

6.6.2022 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, SerReck, DANPI Fiber Hızında Üretim ve Tedariklerine Devam Ediyor

Gelişen teknolojiye uyum ve hızın önemli olduğu bir çağda sürdürülebilirlik sağlayan ürünler ile hizmetinizdeyiz.

DANPI 2019 yılı ile birlikte yapısal kablolama sahasında yatırımlarına başlamıştır. Bu yatırımlardan bir diğeri de Fiber optik sonlandırma ürünleridir. Kısmi üretimler ile başladığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Ürettiğimiz ürünleri teknoloji alt yapılarında sorunsuz ve güven içinde kullanabilirsiniz. Yüksek veri hızı, dinamik üretim akışı ve güvenilir hizmet ile çalışıyoruz. Üretimimiz %70 milli olmakla birlikte, bir çok yan tedarikçimiz ile standartlaşmış fabrikasyon üretim süreçleri yürütmekteyiz.

Fiber optik yapısal kablolama yani data network alanında üretim ve tedarik ağımızda Fiber optik Terminasyonları, Fiber optik Patch paneller, Fiber optik patch cordlar, Fiber optik Coupler Adaptörler, Fiber optik pigtailler, Ek kasetler, kaynak ekipmanları yer almaktadır. Özel olarak talep edilebilecek ölçüt ve tiplerde üretimlerimiz mevcuttur. Ülkemizin hemen hemen her noktasına ürün lojistiği sağlayabiliyoruz. Satış sonrası desteklerimiz ile sizlerin yanındayız.

DANPI, sektöründe geleceğin markası olarak yol almaya devam ediyor, sizlerde geleceği fiber hızıyla yakalamak için bizimle hareket edin.