DCMax İle Kritik Veri Merkezi Altyapıları İçin Güvenilir ve Yüksek Performans

2.3.2022 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Estap, DCMax, DCMax İle Kritik Veri Merkezi Altyapıları İçin Güvenilir ve Yüksek Performans

Estetik ve profesyonel görünümü yüksek performansla taçlandıran DCMax kabinler, genişletilen kablo giriş noktaları ile optimum düzeyde kablo geçişine imkan vererek, 1500 kg taşıma kapasitesi ile gücünü ortaya koyuyor.

Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği DCMax veri merkezi kabinetlerini yeni nesil bakış açısıyla güncelleyen Estap, sektördeki bilirkişiliğini kanıtlamaya devam ediyor.

Sıcak ve soğuk koridor için kusursuz tasarıma sahip DCMax kabinler, kritik veri merkezi altyapıları için güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir yüksek performans sunuyor. Soğutma performansı için IP20 koruma seviyesini, optimum hava sirkulasyonu için yüzde 80 perfore ön ve arka kapılarıyla birleştiren kabinler, 1500 kg ağırlığında yük taşımaya uygun konstrüksiyona sahip olmanın ötesinde 1000 kg sismik teste tabi tutularak yük gücünü kanıtlıyor.

Estetik ve profesyonel görünümü yüksek performansla taçlandıran DCMax kabinler, tüm üreticilerin server cihazlarına uyumluluğu ve ekipmanlar yüklüyken bile hareket ettirilebilir 19" dikmeler ile kullanıcıları için kullanım kolaylığı sağlıyor. Kabinin ön ve arka profillerine kolayca  sabitlenen kablo düzenleyici halkalarıyla basitçe bir kablo yolu oluşturarak hava geçişini iyileştirmenin ötesinde montaj süresi ve maliyeti de azaltıyor.

Kritik göreve sahip olan Data Center’ların garanti altına alınmış bir performans eşliğinde, güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir altyapılar gerektirdiğini savunan Estap, hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek, yönetilebilir çözümler sunmaya devam ediyor.