Yeni Nesil Panasonic Filaman LED Lambalarıyla Güvenilir ve Kaliteli Aydınlatma

15.11.2021 Elektrik Dünyası Dergisi, Haber, Panasonic Life Solutions Türkiye, Erhan Güngör, Yeni nesil Panasonic Filaman LED Lambalarıyla Güvenilir ve Kaliteli Aydınlatma

100 yılı aşkın bir süredir "Yaşam için çözümler” sunan ve ürünlerini ilk günkü heyecanla geliştiren Panasonic, filaman tipi LED lambaları tüketiciyle buluşturuyor. Dekorasyonda şıklığı ve enerji verimliliğini bir arada sağlayan filaman LED lambalar; A60, B35, ST64, G95 ve G125 modelleriyle yaşam alanlarında ideal çözümler sunuyor. Kafe, restoran, otel, konut gibi birçok mekânda kullanılabilen filaman LED lambalar; 360 derece aydınlatma ile eşit ışık dağılımı, mükemmel ışık çıkışı ile de 15 bin saatlik verimli uzun ömür vadediyor. Şeffaf ve altın rengi seçenekleriyle ise kullanıcılarına dekoratif açıdan alternatif tasarımlar sunuyor.

Yeni ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktan heyecan ve mutluluk duyduklarını vurgulayan Panasonic Life Solutions Global Pazarlama Genel Müdürü Erhan Güngör, “Güvenilir aydınlatma, yaşam alanlarında konforun temel taşlarından biri. Panasonic Life Solutions Türkiye olarak, yalnızca ışığın kalitesini değil aynı zamanda aydınlatma ürünlerinin güvenilirliğini de daima geliştiriyoruz. Yaşamı iyileştiren ışık çözümlerinin araştırma ve geliştirilmesinde yaklaşık bir asırlık deneyime sahibiz. Yüksek teknoloji, üstün performans, güvenlik ve tasarım değerlerinden ödün vermeden geliştirdiğimiz yeni nesil filaman LED lambalar ile sürdürülebilir ışık kalitesini kullanıcılarımızla buluşturmaktan çok mutluyuz. İnovatif çözümlerle ürettiğimiz filaman LED lambalarla hem enerji verimliliğine katkı hem de yaşam alanlarında şık, kaliteli ve uzun ömürlü aydınlatma sağlayacağız” dedi.