Hava Kalitenizi Netatmo Akıllı Hava Kalite Monitörü İle Arttırın

17.10.2021 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Legrand Teknoloji, Netatmo, Hava Kalitenizi Netatmo Akıllı Hava Kalite Monitörü İle Arttırın

Sonbaharın ve soğuk havaların gelmesiyle evde geçirdiğimiz vakitler artıyor bu da ev içindeki hava kirliliğini maksimum seviyeye çıkartıyor. Bu nedenle evinizdeki havanın kalitesini kontrol etmek ve sağlıklı bir evde yaşamak için Netatmo Akıllı İç Mekan Hava Kalite Monitör'ünün kullanın, sağlıklı bir ortamda yaşadağınıza emin olun.

Bina elektrik ve dijital altyapı ürün ve sistemleri konusunda uzman Legrand, son teknolojiyi kullanarak hayatımızı kolaylaştırmaya Netatmo ürünleriyle devam ediyor. Havaların soğuması ile evlerimizde hiç olmadığı kadar fazla vakit geçiriyoruz. Ancak bu durum evlerimizdeki hava kirliliğini en üst seviyeye çıkartıyor. Yemek kokuları, bakteriler derken hava kalitesini etkileyen pek çok faktörle iç içeyiz. Ayrıca bulunduğumuz ortamda yeterli hava sirkülasyonu bulunmaması virüslerin de çoğalmasına ortam hazırlıyor olabilir. Bu durumda kolay kurulumu ile Netatmo Hava Kalite Monitörü, hava kalitenizi gözlemleyerek daha sağlıklıklı bir çevre edinmenizi sağlar.

Akıllı telefonunuzdan eş zamanlı olarak verilerinize erişin

Sıcaklık, gürültü seviyesi, nem gibi verileri akıllı telefonunuzdan görebilirsiniz. Geçmişe dönük verileri görebilir, karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Hava kalitenizi bu basit ipuçlarıyla kolayca arttırın.

Hava kalitenizi gözlemleyin ve daha sağlıklı bir çevre edinin

Sağlıklı bir ortam mutlu hissetmenizi sağlar. Sağlıksız bir hava başınızı ağrıtır, alerjilere neden olabilir ve astım krizlerini tetikleyebilir. Önemli verileri kontrol ederek özellikle çocuklarınızın odalarında sağlıklı bir ortamda yaşadığından emin olun.

Konforunuzu arttırın

İç mekanlarınızın çok soğuk olması, hava kalitesinin kötü olması, nemli veya gürültülü olması durumunda konforlu hissetmezsiniz. Netatmo Hava Kalite Monitörü ile kendinizi iyi hissedebileceğiniz şekilde evinizi ayarlayabilirsiniz.