Tesis ve Cihazların Güç Devrelerini Uzaktan Kontrol Ediyor Günsan 4 Kutuplu Kontaktörü İle Tesisler Güvende

7.9.2021 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Günsan, Tesis ve Cihazların Güç Devrelerini Uzaktan Kontrol Ediyor Günsan 4 Kutuplu Kontaktörü İle Tesisler Güvende

Uluslararası standartlarla uyumlu, sınıfının en iyisi Valta kontaktörlerle sektörde fark yaratan Günsan Elektrik, 4 kutuplu kontaktörü ile güçlü bir performans elde edilmesini sağlıyor. Benzersiz güvenlik özellikleriyle donatılan ürün, ekonomik ve kaliteli çözümler sunuyor. Motor koruma ve anahtarlama devrelerinin vazgeçilmez ekipmanlarından olan kontaktör, asansör ve jeneratörlerin güç devrelerini uzaktan kontrol ediyor.

İş yerlerinde ve elektrikli motor özelliğine sahip bütün sektörlerde kullanılan kontaktörler birçok güç devresinin uzaktan kumanda edilmesini kolaylaştırarak olası riskleri önlüyor.  Hemen her sektörde daha ekonomik ve fonksiyonel ürünlere talep artıyor. Günsan, motor koruma ve anahtarlama devrelerinin olmazsa olmazı 4 kutuplu kontaktör sayesinde güvenlik, estetik ve ekonomiyi bir araya getirerek güç devrelerini uzaktan açıp kapatmanıza yardımcı oluyor.