Kablo Sorunlarının Daha Hızlı Giderilmesi İçin Döner Etiket

2.9.2020 Elektrik Dünyası Dergisi, Teknoloji, Brady Corporation, Kablo Sorunlarının Daha Hızlı Giderilmesi İçin Döner Etiket

Kabloların hızlıca tanımlanması, veri merkezleri ve diğer endüstriyel ortamlarda büyük öneme sahip olabilir. Brady Corporation’ın yeni Döner Etiketi, kullanıcıların kablo etiketlerini kolayca döndürerek üzerinde baskının her açıdan okunabilir olmasını ve böylece sorunların hızlı ve verimli bir biçimde giderilmesini sağlar.

Daha hızlı sorun giderme

Brady’nin yeni B-427 kendinden laminasyonlu Döner Etiket sürümü, üzerindeki baskının her açıdan okunabilir olması sayesinde kablo tanımlama hızını artırabilir. Yapışkanlı olmayan baskı bölgesi ve yarı saydam, kablonun çevresine sarılmış kendinden yapışkanlı laminasyon sayesinde etiket kablo çevresinde döndürülebilir. Kablo tanımlama hızını artırmak, sorun giderme konusunda büyük öneme sahip olabilir ve zaman kaybı veya yanlış kabloyu takmak gibi insan hatalarının önlenmesine yardımcı olur.

Güvenilir ve sahada yazdırılabilir

Yeni Döner Etiket, Brady’nin kablo ve bileşenler için ürettiği ve uygulandıktan sonra uzun süre yapışkanlığını ve okunaklılığını yitirmeyen, güvenilir, sanayi tipi kablo ve bileşen etiketlerinin bir parçasıdır.Brady

Workstation uygulamalarıyla kolayca tasarlanarak her türlü metin, seri numarası, barkod, QR kod veya başka bilgiler eklenip bir Brady yazıcıdan yazdırılabilir. Ürünle uyumlu yazıcılar şunları içerir: BBP12, BBP33, BradyPrinter i5100, BradyPrinter i7100, BradyPrinter M611, BMP61 ve BMP71.

Eksiksiz destek

Güvenilir etiketler, etiket tasarım uygulamaları ve yazıcılarının yanı sıra Brady, danışma temelli bir sahada destek yaklaşımıyla özelleştirilmiş tanımlama çözümleri sunabilir. Brady tanımlama çözümleri, geniş ve küresel distribütör ağıyla her zaman yerel olarak mevcuttur. Çözümler uygulandıktan sonra müşteri hizmetleri ve teknik servis her türlü sorunuza yanıt arayabilir.