Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Teknolojiler
TeknolojilerNTS Alüminyum Sıva Üstü Aparatları İle Binanızın Girişine Estetik Katın
Kategori : Teknolojiler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2020-04-21 15:20:22


Geri Dön
NTS Alüminyum Sıva Üstü Aparatları İle Binanızın Girişine Estetik Katın

1992 Yılında kurulan ve apartman iletişim sistemleri konusunda hizmet veren ve konusunda sektörünün önde helen firmalarından biri olmayı başaran NTS üretimini gerçekleştirdiği Görüntülü Diafonlar, Sesli Diafonlar, Asansör İnterkom Sistemleri ve Asansör Anons Sistemleri ile bu alandaki ihtiyaçları karşılamaktadır.

 

Sürekli gelişen teknoloji paralelinde yeni ürünler geliştirerek ürün güncelliğini sağlayan ve AR-GE yatırımı ile dünya standartlarında üretim yapan NTS üretimini gerçekleştirdiği Alüminyum Sıva Üstü Aparatları İle Binaların girişine estetik katıyor. Yeni nesil ürün ve üretim teknolojilerini kullanarak kaliteli ürünü, uygun maliyetle ve iyi hizmetle müşterilerin hizmetine sunmaya devam eden NTS İletişim Sistemleri ile ile hayat daha konforlu, daha güvenli hale geliyor.

 

Yıllar içerisinde  sürekli değişen ihtiyaç ve beklentilere, teknolojinin en üst seviyesini kullanarak bilgi ve yaratıcılığı kullanarak Apartman İletişim sistemleri ile ilgili yeni ürünler geliştiren ve bu konuda  sektörüne öncülük eden NTS iç pazarın yanında küresel pazarda da etkili olabilmek için sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek yoluna büyüyerek devam ediyor.

 

NTS Görüntülü Diafonları