Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Haberler
HaberlerÇetin Civata, Fastener Fair Turkey ve Avrasya Pencere Fuarı’nda Ürünlerini Sergiledi
Kategori : Haberler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2020-04-20 14:40:21


Geri Dön
Çetin Civata, Fastener Fair Turkey ve Avrasya Pencere Fuarı’nda Ürünlerini Sergiledi

Çetin Cıvata 27-29 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenen ve konusunda sektörünün en büyük buluşma noktası olan Fastener Fair Turkey ve 3-6 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nda üretimini gerçekleştirdiği bağlantı elemanlarını sergiledi.

 

En ince 2,9 mm çaptan 30 mm çap aralığında  her türlü soğuk şekillendirilmiş civata, vida ve somun üretimi yapan ve ayrıca müşteri talebine göre her türlü özel bağlantı elemanı üretimi gerçekleştirebilen Çetin Cıvata’nın her iki fuarda da sergilediği ürünler fuarların ziyaretçileri tarafından yakından incelendi.

İstanbul ve Malatya’da bulunan entegre tesislerinde tedarik ettiği hammaddeyi dışa bağımlı olmadan tüm prosesleri kendi bünyesinde gerçekleştirerek nihai ürün haline getiren Çetin Cıvata bağlantı elamanları üretimi konusunda dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer almayı başardı.

2020 yılında 75 bin ton üretim yapmayı hedefleyen Çetin Cıvata üretimini gerçekleştirdiği bağlantı elamanlarının yüzde 50’sinden fazlasını aralarında; Almanya, Fransa, Bulgaristan, Makedonya, Türki Cumhuriyetler, Rusya ve israil’in de  çok sayıda ülkeye ihraç ediyor.

 

Çetin Civata