Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Haberler
HaberlerOnursan Elektri̇k Bayi̇leri̇, Multi̇tek  Fabri̇kasını Zi̇yaret Etti̇
Kategori : Haberler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2019-07-04 14:29:55


Geri Dön
Onursan Elektri̇k Bayi̇leri̇, Multi̇tek Fabri̇kasını Zi̇yaret Etti̇

Onursan elektrik öncülüğünde İstanbul Anadolu yakasında bulunan değerli elektrik şirketi temsilcileri, 24 Nisan - 2 Mayıs tarihleri arasında Multitek fabrikada bir araya geldi. 3 gün boyunca yaklaşık 150 misafirimizi ağırladık ve Multitek’i tanıtma fırsatı bulduk.

 

Sancaktepe’de bulunan üretim tesislerimizin ve Ar-Ge Merkezimizin gün içinde 2 grup halinde gezilmesi sonrasında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan Demirkol açılış̧̧̧̧̧ konuşması yaptı. Yapılan tanıtımda firmamızın geçmişten bugüne tarihi, firmanın araştırma, geliştirme ve sürekli yenilikçi faaliyetlere verdiği önem, sektördeki yenilikler ve akıllı ev teknolojilerinin yakın geleceği anlatıldı. Ar-Ge müdürümüz Sayın Şenol Göktaş̧̧ sektörde ilk ve tek yerli üretim olan IP interkom ürünlerimizi ve onun üstün özelliklerini bayilerimize tanıttı. Gerek görsel olarak gerekse teknik özellikleri itibariyle çok büyük beğeni ile karşılandı. Fabrika müdürümüz Sayın Hasan Çelebi analog interkom ürün gamımızda ki son gelişmeleri ve yeni Multibus ürünümüz olan 7” ekranlı, dokunmatik butonlu MB-73 modelimizi misafirlerimize tanıttı.

 

Davetimizi kırmayıp bizleri ziyarete gelen; günlerini bize ayırıp firmamızı, ürünlerimizi, bizleri tanımaya çalışan ve bol hoş̧̧̧ sohbet ile geçen bu güzel buluşmalar için gelen bütün misafirlerimize tekrar teşekkür ederiz.