Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Haberler
HaberlerSanelpan Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı FIT 2019’da Ürünlerini Sergiledi
Kategori : Haberler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2019-04-08 17:30:08


Geri Dön
Sanelpan Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı FIT 2019’da Ürünlerini Sergiledi

Pano üretimi konusunda sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Sanelpan Endüstriyel teknolojiler alanında Türkiye’nin en kapsamlı yerli organizasyonu olan FIT’19 Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarında üretimini gerçekleştirdiği panolarını sergiledi.

 

Pano üretimi konusunda ülkemizin ve bölgesinin önde gelen üreticileri arasında yer almayı başaran Sanelpan’ın Genel Müdürü Ergin BİRGÜL ve Celal BİRGÜL ile FIT’19 Fuarında yer alan stantlarında görüştük. 1992 yılında Sanayi Elektrik olarak sektördeki faaliyetlerine başladıklarını belirten Ergin BİRGÜL Sanelpan ile ilgili dergimize açıklamalarda bulundu. ‘SANELPAN faaliyet hayatına 1992 yılında SANAYİ ELEKTRİK ünvanıyla başladı. Hemen akabinde alçak gerilim elektrik panoları üretimine başladık ve çalışmalarımızı bu yönde şekillendirdik. 2008 yılında firma ünvamızı SANELPAN olarak tescilledik süreç içerisinde pazardaki gelişmelere ayak uydurarak üretimimize  teknolojiyi entegre ettik ve  2010 yılında TSE belgeli üretime geçtik. TSE’li üretime geçtikten çok kısa bir süre sonrada sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yerimizi aldık.  TSE’nin ardından ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 belgelerini de alarak kalite ve teknik altyapımızı güçlendirdik. 

 

Zaman içerisinde çalışmalarımızı hız kazandırarak, üretim, satış öncesi hizmet, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti üzerinde yoğunlaştık., 2011 yılında teknolojiye ve makine parkına yaptığımız yatırımlarla üretim tesisimizi yeniledik. 8.000 metrekare alanda faaliyet gösteren güçlü üretim kapasitesine sahip tesisimizden gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarında markalaşma çalışmalarına hızla devam etmekteyiz. FIT 19 Fuarına da bu nedenle katıldık. Fuarda üretimini gerçekleştirdiğimiz panolara gösterilen ilgi bizi fazlasıyla mutlu etti. Bu tür çalışmalara hız vererek daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefliyoruz.’