Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Teknolojiler
TeknolojilerSomfy connexoon: Akıllı Eve Adım Atmanın En Pratik Yolu!
Kategori : Teknolojiler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2019-03-25 14:45:53


Geri Dön
Somfy connexoon: Akıllı Eve Adım Atmanın En Pratik Yolu!

Teknoloji her geçen gün bizleri yepyeni olanaklarla tanıştırıyor. Hayat konforunu yukarıya taşıyan çözümlerle her şey çok daha kolaylaşıyor. Bina otomasyon ve akıllı ev sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy, 50 yıllık deneyimiyle şimdi standartları  yeniden  yükseltiyor.

 

Connexoon ile tanışın…

Connexoon, evinizdeki birçok ekipmanı akıllı telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlayarak size daha fazla konfor ve güvenlik sunuyor. Connexoon ile panjur, perde, tente, pergola, bahçe ve garaj kapısı gibi motorlu sistemleri ve aydınlatmaları rahatlıkla kontrol etmeniz mümkün oluyor. Ayrıca; Connexoon'un mobil uygulamaları Android ve IOS yazılımlı akıllı telefonlarla kullanılabiliyor.

 

Panjur ve perdeleriniz kontrolü sizde…

Connexoon Window uygulaması panjur ve perdelerinizi tek bir tıklamayla kontrol ederek hayatınızı daha basit ve daha konforlu hale getirmeniz için tasarlanmıştır. Somfy motorlu panjur veya perdelerinizle aydınlatmalarınızı, ister evde ister dışarıdayken, cep telefonunuzdan açıp kapatabilir, hatta belli durumlar için senaryolar programlayarak otomatik olarak çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Perde ve panjurlarınızı daha rahat kontrol ettiğinizde, evinize giren ışık miktarını her zaman istediğiniz gibi ayarlamakla kalmaz, hem güneş ışınlarının evinizi yazın fazla ısıtıp mobilyalarınıza zarar vermesini önleyebilirsiniz hem de kışın evin daha rahat ısınması sağlayarak tasarruf edebilirsiniz.

 

Evinizde daha fazla konfor için pratik çözüm…

Kurulumu oldukça basit olan Connexoon’un elektrik ve internet bağlantısını yapmanız yeterli. Ardından kullanıcı dostu Connexoon Window uygulamasıyla evinizdeki ekipmanları tanıtarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.