Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Haberler
HaberlerENTES Bursa Bowling Cup 3. Yılında da Elektrik-Elektronik Sektörünü Bir Araya Getirdi
Kategori : Haberler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2018-06-18 17:50:30


Geri Dön
ENTES Bursa Bowling Cup 3. Yılında da Elektrik-Elektronik Sektörünü Bir Araya Getirdi

ENTES’in elektrik-elektronik sektöründeki paydaşlarını bir araya getirdiği ENTES Bursa Bowling Cup bu yıl üçüncü kez düzenlendi.

 

2016 yılında başlayan ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen organizasyon 17 Nisan 2018 tarihinde başladı. Geleneksel hale gelen ENTES Bursa Bowling Cup her yıl elektrik-elektronik sektörünü bir araya getirerek dostlukları pekiştirmeyi ve paylaşımları artırmayı hedefliyor. Büyük heyecana sahne olan organizasyonda katılımcı sayısı da gittikçe artıyor. 2016 yılında 36 takımın katıldığı Bowling Cup bu sene 66 takım katıldı. 3 hafta süren organizasyonda elektrik-elektronik sektöründen toplam 300 kişi yarışarak takımlarının dereceye girebilmesi için kıyasıya rekabet ettiler.

 

66 takım arasında yaşanan 3 hafta boyunca kıyasıya yaşanan rekabetin ardından ipi göğüsleyen takımlar sırasıyla; Kıraç Group, AKM Metal ve MET Enerji oldu.

 

2017 senesinde toplamda 48 takım ve 240 kişinin katılımıyla gerçekleşen turnuvada ilk 3 takım sırasıyla Gencal Kardeşler, Aynes ve Akım Elektrik olmuştu. Geçen senenin birincisi Gencal Kardeşler ödülünü sosyal sorumluluk bilinci ile Bursa Sırameşeler Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlamıştı.