Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Haberler
HaberlerÇetin Cıvata Yapı Farında
Kategori : Haberler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2018-06-18 17:46:45


Geri Dön
Çetin Cıvata Yapı Farında

Yıllardır Yapı Fuarı’nın katılımcısı olan Çetin Cıvata, bu senede fuar alanındaki yerini aldı. Yapı fuarı sadece Türkiye’den değil çevre ülkelerden de ziyaretçi almakta. Bu nedenle fuar sadece Türkiye’nin değil bölgenin de fuarı konumunda.

 

Çetin Cıvata yetkilileri ürettikleri ürünlerin yapı - inşaat sektöründe yüksek miktarda kullanıldığı için bu tarz fuarın önemli olduğunu belirtiler. Yapı Fuarı’nda çok farklı ülkelerden ziyaretçiler ile tanışma fırsatı bulunabiliyor. Bu da ihracatın geliştirebilmesi  adına önemli. Hem yurt içinde, hem de yurt dışında birçok fuara katılımcı olarak katıldıklarını belirten Çetin Cıvata yetkilileri; “Ülkemizi yurt dışındaki birçok fuarda da başarıyla temsil ediyoruz” dedi. Ülke gelişimi ve büyümesi için ticaret hacminin büyümesi gerektiğini belirten yetkiler, bunun sağlanabilmesi için fuarların büyük bir yardımcı olduğunu söylediler. Hem yeni müşteri bulabilmek, hem de devamlı müşteriler ile ticari bağları güçlendirebilmek adına fuarlar büyük bir fırsat olarak görülüyor. Yapı Fuarı’nda yoğun olarak yalıtım, tesisat, asansör, doğrama, içyapı dekorasyon, aydınlatma, nalburiye, yapısal çelik ve prefabrike yapılar gibi birçok ürünün üretici ve satıcılarına erişim sağlanabiliyor. Tüm yapı malzemelerinin tanıtıldığı fuarda Çetin Cıvata Tüyap FuarMerkezi’nde 2. salonda yer aldı.

 

Çetin Cıvata is at Turkeybuild Istanbul Being the participator of Turkeybuild Exposition for years, Çetin Cıvata again participated the exposition. The Turkeybuild not only receives visitors from Turkey but also the neighboring countries. Therefore, the exposition is not only Turkey’s exposition but also the region’s.