Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Teknolojiler
TeknolojilerThea Optima Çok Özel, Hem Zarif Hem Multifonksiyonel
Kategori : Teknolojiler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2017-10-24 09:26:13


Geri Dön
Thea Optima Çok Özel, Hem Zarif Hem Multifonksiyonel

Günümüzde hayat konforu, odalarda birçok elektrikli ürünü kullanmamızı gerektiriyor. Dolayısıyla duvarlarda elektrik anahtarından prizlere kadar birçok ihtiyaç için yer açmak gerekiyor. Oysa elektrik anahtar ve priz sektörünün lider ismi Panasonic Eco Solutions Türkiye, Thea markasının üstün teknolojisi ile ev ve iş yerlerine son derece pratik ve fonksiyonel bir çözüm sunuyor. Thea Optima serisi, ince hatları ve yalın tasarımı ile hem dekorasyona zarafet katıyor hem de duvarlarda fazla yer kaplamıyor.  

 

Thea Optima, farklı anahtarlama modüllerini bir araya getirdiği tasarımında sunduğu konforla ayrıcalığını ortaya koyuyor. Rotatif ve vavien dimmer ürünleri, TV, uydu, network priz çözümleri, standart çocuk korumalı prizler ile 1M ve 2M seçenekleri; kullanıcıları doğru çözümlerle buluşturuyor. Tüm bu ürünleri şimdi ihtiyaçlarınıza göre aynı çerçevede bir araya getirerek evinizde ya da ofisinizde kullanmanız mümkün oluyor.

 

İtalyan tipi modüler tasarımıyla dikkat çeken Thea Optima modüler seriler, genel olarak daha küçük modül ebatlarına sahip olduklarından duvar üzerinde çok daha kısıtlı bir hacimde, daha fazla fonksiyon ortaya koyuyor. Thea Optima, modüler ürünler için temel ürünleri ve geniş renk seçenekleri ile tüm dekorasyonlara uyabilecek çeşitliliği de sunuyor. İstenildiğinde sadece çerçevelerin değişimi ile elektrik montajı etkilenmeden dekorasyona farklı bir hava da katılabiliyor.