Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Teknolojiler
TeknolojilerSistem Armada Antimikrobiyel Seri İle Çalışma Ortamında Hijyen Manifestosu
Kategori : Teknolojiler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2017-10-17 09:29:20


Geri Dön
Sistem Armada Antimikrobiyel Seri İle Çalışma Ortamında Hijyen Manifestosu

Sonbahar aylarına geldiğimiz bugünlerde, üst solunum yolu enfeksiyonları sıklıkla görülen hastalıkların başında geliyor. En fazla iş gücü kaybına yol açan bu hastalık, bulaşıcı olduğu için de ofislerin hijyeni daha önemli bir hal alıyor. Bu noktada son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Sistem Armada Antimikrobiyel seri ile Legrand, binalarda yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlayarak bireylere sağlıklı bir çalışma ortamı sunuyor.

 

Sonbahara ‘merhaba’ dediğimiz bugünlerde gün yüzüne çıkan solunum yolu hastalıkları, çalışma ortamlarının dezenfeksiyonlarının iyi yapılmamasıyla birleştiğinde iş gücü kaybına neden olabiliyor. İş yaşamı, hayatımızın çok önemli bir kısmını kapsadığından hareketle ofislerin hijyeni de, önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor… Bu bilinçle entegre çalışma ortamı çözümlerinde uzman Legrand, Sistem Armada Antimikrobiyel serisi ile binalarda yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlıyor.

 

Çalışma ortamlarına hijyenik dokunuş…

 

200’ den fazla fonksiyonu bulunan Sistem Armada serisi ile Legrand, bina sistemine uyum sağlayarak çalışma performansına katkıda bulunuyor. Tüm elektrik tesisatıyla uyumlu Sistem Armada, hastaneler, alışveriş merkezleri ve okullar gibi genel mekanlarda ve tüm diğer çalışma ortamlarında; sütunlar, bürotik bloklar, kablo kanalları, döşeme altı buatlar, toplantı odası blokları ve masa altı blokları gibi ürünlerle kusursuz bir planlama sunuyor.

 

Yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon…

 

Antimikrobiyel malzeme ve Ag+ gümüş iyonlarının birleşmesiyle oluşan Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, sağladığı self-dezenfeksiyonla mikropların ve bakterilerin çoğalıp yayılmasını engelliyor. Sistem Armada, pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde üzerinde tozların barınmasına izin vermiyor. Ayrıca Legrand Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, Fransa merkezli test laboratuvarı ‘Biotech Germande’ tarafından belgeleniyor.