Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Haberler
HaberlerSIMON ve FLUVIA Mimarşiv Selection da Ürünlerini Sergiledi
Kategori : Haberler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2017-07-20 17:10:17


Geri Dön
SIMON ve FLUVIA Mimarşiv Selection da Ürünlerini Sergiledi

SIMON ve FLUVIA, Hasköy iplik fabrikasında 50'yi aşkın markayı bir araya getiren Mimarşiv Selection 2017 organizasyonunda, mimarlar, iç mimarlar ve proje yöneticileri ile buluştu.

 

Etkinlikte giriş koridoru aydınlatma sponsoru olarak yer alan FLUVIA, koridorda 3 farklı deneyim alanı oluşturarak, ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı. Girişte, Ozan Ünal’ın insan boyutlarında bakır sanat eserleri aydınlatılarak, ziyaretçiler sanatla buluşturuldu. Sanat eserlerinin bittiği noktada farklı ışık geçişleri ile aydınlatılan çerçevelerle ziyaretçiler için fotoğraf alanı oluşturuldu. Çıkış noktasında, Fluvia’ya özel oluşturulan ışık enstalasyonu ile alandan geçen ziyaretçilerin siluetleri duvara yansıtılarak, ziyaretçilere ışık ile oynayabilecekleri bir alan tasarlandı.

 

Fuar alanında ise Simon ve Fluvia markalarının ürünleri sergilendi.

 

Simon markası 100. yılına özel ürettiği, Akıllı Anahtara Dönüşebilen Geleneksel Anahtar ve Priz koleksiyonunu standında sergilerken, Selection konuşmalarında koleksiyon sunumu iş birimi direktörü Javier Lorenzo tarafından gerçekleştirildi.