Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Teknolojiler
TeknolojilerDış Mekan Aydınlatmanın Yeni Gözdesi Modüler Projektör!
Kategori : Teknolojiler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2017-06-20 17:17:00


Geri Dön
Dış Mekan Aydınlatmanın Yeni Gözdesi Modüler Projektör!

Aydınlatma teknolojisinin LED’e dönüşümü ile birlikte, verimliliği daha da arttırmaya yönelik tasarımlar geliştirmeyi ilke edinen Visco Electric, yeni modüler projektörünü kısa bir süre önce piyasaya sundu. Kamu alımları ve özel sektör projelerinde oldukça rağbet gören ürün, daha ilk aylarında kendisine ciddi bir referans listesi edinmeyi başardı.

 

Modüler olarak dizayn edilen ürün, 50W’tan 1000W’a kadar ölçeklendirilme özelliğine sahiptir. Bu sayede, sadece endüstriyel projektör olarak değil; sokak aydınlatması, tünel aydınlatması, fabrika aydınlatması ve köprü aydınlatması olarak da kullanılabilir.

 

%100 alüminyum gövdeye sahip Visco modüler projektör; yüksek verimli sürücüsü, geniş voltaj toleransı, ayarlanabilir lens açısı, opsiyonel ışık rengi ve sınıfının çok üzerinde lümen değeri ile kullanıcılarına uzun ömür garantisi sunarken; IP67 koruma sınıfı ile dış etkenlerden minimum düzeyde etkileniyor. Şık ve hafif tasarımı ile de fark yaratan ürün, kolay kurulum özelliğiyle montaj sürelerinde avantaj sağlıyor.

 

Ürün detayları ve teknik özellikleri için www.visco.com.tr adresini ziyaret edebilir, veya 444 7 VSC(872) çağrı merkezinden satış ekibi ile irtibat kurabilirsiniz.