Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Teknolojiler
TeknolojilerViko by Panasonic’in Yeni Rollina Serisi İle Evlerde Değişim Zamanı
Kategori : Teknolojiler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2017-06-20 17:01:30


Geri Dön
Viko by Panasonic’in Yeni Rollina Serisi İle Evlerde Değişim Zamanı

Günümüzde dekorasyon trendleri, özellikle yaşam alanlarında kendimizi güvende hissedeceğimiz ve ruhumuza iyi gelecek ortamlar oluşturmak üzere değişiyor. Uzmanlar da yuvarlak hatların evlerde çok daha rahat bir atmosfer yaratacağı konusunda birleşiyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider ismi VİKO by Panasonic, zarif ve yuvarlak hatlara sahip yeni Rollina serisi ile evlere sıcaklık ve huzur katıyor.

 

VİKO by Panasonic’in yeni Rollina serisi, yuvarlak hatları ve zarif görüntüsü ile özellikle yaşam alanları için en doğru tercih olduğunu ortaya koyuyor. Yeni seri, elektrik anahtarı ve prizlerde farklı tarzlara uyum sağlayabilen karakterini kullanıcıların günlük hayatına da yansıtıyor. Daha yalın ama konfor ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan Rollina serisi, çok özel tasarımı ile sizi dekorasyonda ilham veren çizgilerle tanışmaya çağırıyor. Anahtar ve priz ürünlerinde beyaz ve krem renk seçeneğini kendi özel stili ile sunan Rollina, mobilya ve diğer ev aksesuarlarına da zarafetle eşlik ediyor.

 

VİKO by Panasonic’in, dimmer anahtarları da geniş ürün seçeneğinde bulunduran Rollina serisi, konforu ve rahatlığı kullanıcılarının memnuniyetiyle buluşturuyor.

www.viko.com.tr