Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Röportaj
Röportajİsmail BİLGİN: ‘VESTEL LED’in Ürünlerini Bölgemizde En İyi Şekilde Temsil Ediyoruz’
Kategori : Röportaj
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2017-04-25 22:47:04


Geri Dön
İsmail BİLGİN: ‘VESTEL LED’in Ürünlerini Bölgemizde En İyi Şekilde Temsil Ediyoruz’

1988 yılında Şanlıurfa’da kurulan kurulduğu günden beri kendi sektöründe bölgesinin en önde gelen firmalarından birisi olmayı başaran Bilgin Elektrik;  1997 yılında plastik elektrik malzemeleri imalatına başlamış ardından 2014 yılında ANESTECH  markasıyla anahtar priz imalatı yapan Anadolu Elektrik  firması ile güç birliği yapmıştır. 2015 yılından bu yana da  yerli LED aydınlatma ürünleri üretimi konusunda sektöründe bir numara olan VESTEL LED ürünlerini Şanlıurfa ve çevresindeki illere pazarlamaktadır.

 

Neden VESTEL LED? Dediğimizde Bilgin Elektrik’in yetkilisi İsmail BİLGİN sorumuza şu cevabı verdi; Her şeyden önce bizde yıllardır Bilgin Elektrik olarak plastik elektrik malzemeleri üretiyoruz ve ülkenin üreticisiyiz. Kazandığımızı ülkemiz için harcıyoruz. Bu ülkede üretim yapan herkesin de bu ülkenin kalkınmasında pay sahibi olduğuna inanıyoruz. VESTEL LED’i tercih etmemizdeki en büyük etken VESTEL LED’in yerli üretim yapıyor olmasıydı. VESTEL’i tercih etmemizdeki bir başka etkende ürettiği LED’li aydınlatma ürünlerinin kalitesiydi. Bugüne kadar satışını yaptığımız VESTEL aydınlatma ürünleri ile ilgili hiç müşterilerden olumsuz tepkiler almadık aksine müşterilerimizden aldığımız görüşler hep olumlu görüşlerdi. Bütün bunlar gösteriyor ki VESTEL LED’i seçmiş olmamış bizim için doğru bir karardır. Biz Bilgin Elektrik olarak VESTEL LED’i bölgemizde en iyi şekilde temsil ediyoruz ve VESTEL kalitesini müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 

Son olarak sizin aracılığınızla sektörümüz temsilcilerine bir davette bulunmak istiyorum; Bilgin Elektrik’i ve Bilgin Elektrik’in ürettiği elektrik malzemelerinin kalitesini yerinde görmek isteyen dostlarımızı ve müşterilerimizi 16/19 Mart tarihlerinde TÜYAP fuar alanında düzenlenecek Win Fuarı’nda  ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız  

 

Bilgin Elektrik Yetkilisi

İsmail BİLGİN