Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Haberler
HaberlerHassan Elektrik 2017 Yılında Yüzde Yüz Büyümeyi Hedefliyor
Kategori : Haberler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2017-02-11 10:51:53


Geri Dön
Hassan Elektrik 2017 Yılında Yüzde Yüz Büyümeyi Hedefliyor

2008 yılından beri elektrik ve enerji sektöründe, dünyanın önde gelen üreticilerinden Hyundai firmasının AG ve OG şalt malzemelerinin Türkiye Anadolu Bölge Bayisi ve aynı zamanda yine alçak gerilim ve orta gerilim üreticilerinden LS İndustrial Systems Türkiye resmi distribütörü olan Hassan Elektrik 2016 yılı yıl sonu toplantısını Şişli’de bulunan Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirildi.

 

Hassan Elektrik ortaklarının ve Hassan çalışanlarının katıldığı toplantıda 2017 yılı için yeni hedefler belirlendi ve bu hedeflere ulaşmak için neler yapılması gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Yoğun geçen toplantı maratonunun ardından bütün yılın yorgunluğu sıra gecesi eşliğinde yenen yemekle son buldu.

Kurulduğu günden beri her yıl düzenli olarak yüzde yüz büyüme hedefini tutturan Hassan Elektrik 2017 yılında da yüzde yüz büyümeyi hedefliyor.

Dünyanın önde gelen üreticilerinin bayiliklerini başarılı bir şekilde yürüten Hassan Elektrik Pano üretimi konusunda da sektörünün önde gelen firmalarından birisi olmak için emin adımlarla yoluna devam ediyor.

 

Hassan Elektrik giderek artan iş hacmi ile yoluna devam etmektedir. Yurt içindeki 25 Bölge Müdürlüğü ile 81 il ve 700’ün üzerindeki ilçede satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Hassan Elektrik hitap ettiği pazar ve artan müşteri potansiyeli neticesinde müşterilerinin artan ihtiyacını karşılamak için ürün gamını geliştirerek bünyesine konusunda dünya  markası olan SIEMENS, Wieland  ve yurt içinde TensePlastimZaff markalarının distribütörlüğünü, bayiliğini ve alt bayiliğini alarak müşterilerinin  artan ihtiyacını karşılamakta ve gücüne güç katmaktadır. Hassan Elektrik yine  müşterilerinin istekleri doğrultusunda müşterilerden  gelen yoğun talebi karşılamak için enerji kablolarında ÖZNUR KABLO, zayıf akım kablolarında ise ERSE KABLO ürünlerinin satışını yapmaya başlamıştır. 2016 yılının ilk çeyreğinde açılışını yaptığı Pano imalathanesi ile de üretimde bizde varız diyen Hassan Elektrik sektörünün bilinen ve tanınan firmalarından birisi olma yolunda var gücüyle çalışıyor.

 

BAYİLİK VE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ;

 

Hyundai anadolu bölge bayii, LSIS Türkiye resmi distribütörü, Siemens, Erse, Öznur Kablo, Tense, Wieland, Zaff, Plastim

Güçlü bayilikleri ve distrübütörlükleri ile her geçen gün büyüyen ve gücüne güç katan Hassan Elektrik’in satışını yaptığı ürünlerin tamamı aralarında; KEMA, RINA, DEKRA, KERI-LV, DNV, CE, KR,  Marine Class, Bureau Veritas, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO9001, TSE  ve LVT gibi test raporlarına, belgelere ve sertifikalara sahiptir.

 

Hassan Elektrik bayiliğini, distribütörlüğünü ve üretimini yaptığı ürünlerle yaptığımı ürünlerle çok sayıda  enerji dağıtım şirketine, özel sektör yatırımcılarına ve resmi kurumlara ürün satışı ve çözümler sunmaktadır.