Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Teknolojiler
TeknolojilerPhilips Meson LED Spot İle Kolay Kurulum, Yüksek Tasarruf
Kategori : Teknolojiler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2017-01-25 13:32:04


Geri Dön
Philips Meson LED Spot İle Kolay Kurulum, Yüksek Tasarruf

Philips Meson Essential LED gömme spot ailesi, vida gerektirmeyen kurulumu ve dayanıklı metal klipsleriyle her mekânda hem kolayca değiştiriliyor hem de yüzde 85’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. 

 

Philips’in yeni Meson Essential LED gömme spot ailesi, eski gömme spotların yerini ekstra çabaya gerek kalmadan alıyor, böylece LED teknolojisinin verimliliği, tasarrufu ve konforunu tüketicilerle tanıştırıyor.

Philips Meson Essential LED spotlar, A+ kategorisindeki enerji sınıfı sayesinde, eski spotlara göre %85’e varan enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı oluyor. 4’’ Meson Essential LED Gömme Spot 940 lümen ışık akısını ekstra geniş difüzörü ile birlikte sunuyor. Kamaşma önleyici difüzörü ile de ışık düzgün yayılırken göz sağlığı Philips kalitesinin güvencesi altına alınıyor.

 

Entegre sürücü ile kolay montaj

 

Meson Essential LED Gömme Spot ürün ailesi sürücüsü, ürünle birlikte tüketicilere sunuluyor. Bu sayede spot değiştirmek için ilave sürücü almaya veya sürücü ile gömme spot arasında ayrıca kablolama yapmaya gerek kalmıyor. Meson Essential LED spotlarla ‘tak - çalıştır’ mekanizması ile hızlı montaj ve kurulum ile zamandan tasarruf ediliyor.

 

Tüm uygulamalar için ideal

 

Kullanıcılar, Meson Essential ailesinin farklı boyut, watt ve ışık rengi seçenekleri arasından kendilerine uygun olanı seçerek yüksek ışık değerlerinin keyfini pek çok alanda çıkarabiliyor. Ev, kuaför salonu, ofis ve işyerleri gibi kaliteli ve parlak ışığa ihtiyaç duyulan her alan, LED dönüşümü için idealdir.

 

Ürün özellikleri:

 

  • Enerji tasarrufu kategorisinde A+
  • Renksel geri verim >80
  • Yüksek lümen, yüksek verim
  • İndirgenmiş ürün yüksekliği, asma tavan için uygun daha ince tasarım
  • Kurulumu kolaylaştıran daha hafif tasarım
  • Backlight teknolojisi sayesinde homojen ışık
  • 3 farklı ışık rengi, 3000K, 4000K 6500K
  • 4 farklı watt seçeneği: 3,5W-5,5W-7W-10W
  • 4 farklı boyut seçeneği: 2,5”- 3”- 3,5” ve 4”

 

Tanışmak için

 

Meson ailesinin farklı boyut, watt ve ışık rengi seçenekleri arasından size uygun olanı seçerek yüksek ışık değerlerinin keyfini tüm alanlarınızda çıkarabilirsiniz. Ürünle ilgili bilgi için broşüre göz atınız.

Philips Meson Essential LED spotlar, 8 cm, 9 cm, 10,5cm, 12,5 cm delik çapı seçenekleri ve 19,90 TL’den başlayan tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla Philips yetkili bayileri, yapı marketler ve e-ticaret sitelerinden, kolaylıkla temin edilebilir.

 

Philips Aydınlatma Hakkında

 

Philips Aydınlatma (Euronext Amsterdam: LIGHT), aydınlatma ürünleri, sistemleri ve hizmetlerinde dünya lideridir. Aydınlatmanın üzerimizdeki olumlu etkilerine yönelik anlayışımız ve derin teknolojik bilgimiz sayesinde, ticari değer yaratan, zengin kullanıcı deneyimi sunan ve hayat kalitesini yükselten dijital aydınlatma yenilikleri sunuyoruz. Profesyonel ve tüketiciye yönelik pazarlara hizmet verirken tüm şirketlerden daha yüksek enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatma ürünleri satıyoruz. Bağlantılı aydınlatma sistemleri ve hizmetlerinde sektör lideriyiz. Işığı aydınlatmanın ötesine taşıyarak evleri, binaları ve kentsel mekânları dönüştürmede Nesnelerin İnterneti’nden yararlanıyoruz. 2015 yılında 7,5 milyar Euro değerinde satış geliri ettik ve şu an dünya genelinde 36.000 kişiyi istihdam ediyoruz.