Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Teknolojiler
Teknolojiler20W İle 280W Arası LED Sokak Armatürü
Kategori : Teknolojiler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2016-10-21 14:22:42


Geri Dön
20W İle 280W Arası LED Sokak Armatürü

LED’i Bol, Işığı Yüksek, Ömrü Uzun, ‘Zebra Etkisi’ Yok !!

 

Homojen aydınlatma değerleri istenilen yollarda, genellikle yaşanan sıkıntılar arasında, High Power LED veya COB LED’leri üst limit seviyelerinde akım ile sürerek, yükselen ısı değerlerini, değişken/deneysel alüminyum kalıpları ile soğutmak olsa gerek...

 

100W – 384 LED – 20kV Koruma – 125lm/w – 4.5kg

 

25 yıllık baz istasyonu ekipmanları üreticisi olarak soğutma alanında ciddi bir tecrübeye sahip Kore menşeili KMW firması, GigaTera markası ile yüksek watt’lı LED aydınlatma armatürlerinde farklı bir yaklaşım izlemektedir.

Düşük akım ile sürülen yüksek adetli Midpower LED’leri inci gibi PCB kart üzerine dizerek 50,000 saat garantili kendi üretimimiz olan sürücüler ile güvenerek ve severek, taahhüt ettiğimiz aydınlatma değerlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Popüler LM-79 raporları ile sınırlı kalmayıp, lens’li tasarımlarda yapılamayan ISTMT ölçümleri ile PCB kart üzerinde sağladığımız ısı değerlerini 25°C ortam sıcaklığında raporluyoruz. (Arap ülkeleri için 50°C ile yapılan testlerimiz mevcuttur.)

 

Dış ortam aydınlatma armatürleri için 10 sene sonrasını hayal edebilmek...

 

125-130lm/w gibi bir etkinlik faktörünü, asimetrik reflektör ile üstün homojenlik değerleri ile sokak, cadde, otoban, fabrika dış aydınlatma uygulamalarında kullanılmaktadır.

6m ile 15m arası direk yükseklikleri ve max. 70m direk arası mesafeler için ideal aydınlatma değerlerini 20W-280W arası yol armatürleri ile sağlanmaktadır. IP66 koruma sınıfı ile LED’ler sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmektedir.

Haberleşmenin ve aydınlatmanın frekans dalgalarını içeren GigaTera markası ürünlerinde kablosuz haberleşme teknolojisi kullanılarak projeler sunulmaktadır.

GigaTera MINI, SETA, ve META serisi yol armatürleri ve diğer ürünlerimiz ile ilgili Türkiye ofisimiz hizmetinizdedir.