Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Haberler
HaberlerPRYSMIAN, Türkiye’nin İlk Sanal Fuarında Ürünlerini Tanıtıyor
Kategori : Haberler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2016-09-23 11:27:34


Geri Dön
PRYSMIAN, Türkiye’nin İlk Sanal Fuarında Ürünlerini Tanıtıyor

Prysmian Group Türkiye, ülkemizin ilk sanal fuarında 6 – 8 Ekim tarihlerinde ürünlerini sergileyecek ve internet üzerinden eş zamanlı olarak seminerler verecek.

 

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian  Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye, 6-8 Ekim 2016 tarihleri arasında, Voltimum tarafından gerçekleştirilecek olan ülkemizin ilk canlı sanal fuarına katılıyor.

 

Endüstri 4.0’dan  LED aydınlatma sistemlerine, solar kablolardan alçak gerilim şalt ürünlerine kadar birçok konunun 3 boyutlu ve interaktif bir biçimde işleneceği sanal fuarda, aynı zamanda internet üzerinden eş zamanlı olarak seminerler de düzenlenecek.

 

Sanal Fuar’da geniş ürün gamını sergilemeyi planlayan Prysmian Group Türkiye, teknolojinin hızla ilerlediği ve dijitalleştiği günümüzde, bilgi çağının yenilikçi uygulamalarını kullanarak, internet ortamında, zaman ve mekan sınırı olmadan tüm müşterilerine erişebilmeyi, sektördeki gelişmeleri paylaşabilmeyi, ürünleri ve yeni teknolojileri hakkında bilgiler verebilmeyi hedefliyor. Aynı zamanda, 2015 yılında tanıttığı ve bu fuarda da hizmetleri arasında yer alacak Online Kablo Eğitimi ile sektörde daha fazla insanı bilinçlendirme çabasını sürdürmeyi amaçlıyor.

 

Prysmian Group Türkiye, fuar süresince kablolar hakkındaki bilgi seviyesini artırabilmek amacıyla seminerler de verecek. Seminerlerin ilkinde Prysmian Group Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Tamer Yavuztürk tarafından Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (CPR) konusundaki gelişme ve uygulamalar anlatılırken; diğer seminerlerde Prysmian Group Türkiye Multimedya Çözümleri Satış Müdürü Pınar Taşçı data kabloları, OEM ve Özel Kablolar Satış Yetkilisi Esra Bulucu ise solar kablolar konusunda bilgiler aktaracak.

 

”Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” misyonu doğrultusunda kablo sektörünü her platformda temsil etmeyi ve sektör temsilcilerini bilinçlendirmeyi görev edindiklerini belirten Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu, “Türkiye’nin ilk sanal fuarına katılarak hem ürünlerimizi tanıtma, hem de sektörümüzü son gelişmeler konusunda bilgilendirme imkanı bulduğumuz için mutluyuz. Daha güvenli ve verimli bir dünyada yaşanması gerektiğine olan inancımız ile kablo sektörünü her platformda bilinçlendirmeye çalışıyoruz” dedi.