Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Teknolojiler
TeknolojilerMultitek, VIP100-DELUX Ürününü Piyasaya Sundu!
Kategori : Teknolojiler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2016-09-22 09:28:04


Geri Dön
Multitek, VIP100-DELUX Ürününü Piyasaya Sundu!

Akıllı Ev Özellikli Yeni IP İnterkom Daire Cihazı

 

IP İnterkom sistemini kendi Ar-Ge’sinde geliştiren ilk Türk firması olan Multitek,  piyasada hızla yayılan IP İnterkom ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

VIP100-DELUX adı verilen yeni IP İnterkom daire monitörü; 10 inç ekran büyüklüğü, farklı renklerde seçilebilen eloksal işlemden gecen fırçalı alüminyum dış çerçevesi ile zarafetin ve üstün teknolojinin mükemmel bir birlikteliği olarak karşınızda.

 

MULTİTEK VIP100-DELUX IP İNTERKOM MONİTÖRÜ

 

Piyasaya yeni sunulan cihaz, tıpkı diğer Multitek IP İnterkom monitörleri gibi alarm ve akıllı ev özellikleri ile donatılmış olup,  sıva altı olarak duvarın içine gömülmekte ve çok daha şık bir görüntü sunmaktadır. Cihaz, yüksek çözünürlüklü(1024x600 piksel) 10 inç likit kristal ekranı, hızlı dokunma algılaması ve kapasitif dokunma fonksiyonu ile  çok uzun ömürlü bir cihaz  olarak tasarlanmış ve kullanıcı dostu ara yüz ile donatılmıştır.

 

Aynı zaman diliminde piyasaya sunulan DIP01 adlı kapı paneli, tek bir dokunmatik buton ve    farklı renklerde alüminyum dış kasaya sahip  olup,  villalarda veya daire önlerinde kullanılmaktadır. Bu ürün VIP100-DELUX daire monitörünü tamamlayan bir kapı panelidir.

 

İnterkom IP Villaset olarak VIP100-DELUX ve DIP01 birlikte sunulursa, birbirini renk ve tasarım olarak tamamlayan, bir bütün olan eşsiz biz teknoloji ve zarafet ürünü elde edilir. IP Villaset ürünlerde birden çok kapı paneli ve daire monitörü sisteme bağlanabilir ve kullanıcı istediği kapı panelini gözlemleyebilir ve uzaktan açabilir. Birbirini tamamlayan her iki ürün  şimdiden mimarların gözdesi olmuştur.

 

DIP01 ve VIP100-DELUX ürünleri kütle alüminyum bloklardan CNC tezgahlarda birebir işlenerek elde edilmekte ve sonrasında eloksal işlemden geçirilerek kullanıcıya hazır hale getirilmektedir. Ayrıca dimond cut(elmas kesim) cihazlara ayrı bir şıklık vermektedir.